ترب

کتاب ناب وارد ترب شد

درباره ترب

معرفی و تاریخچه

موتور جستجوی خرید ترب از سال ۱۳۹۳ شمسی با هدف ارائه و مقایسه شفاف قیمت‌ها توسط تعدادی از دانشجویان دانشگاه شریف راه‌اندازی شد. سال ۱۳۹۵ شرکت فن‌گستران پیشرو بازار (مسئولیت محدود) برای اداره‌ی کارهای این سرویس ثبت شد و در حال حاضر همه‌ی حقوق این سرویس متعلق به شرکت «فن‌گستران پیشرو بازار» است. مهم‌ترین فعالیت این شرکت توسعه‌ی موتور جستجوی خرید ترب است. این موتور جستجوی بالغ بر میلیون‌ها محصول از ۱۵۰۰ فروشگاه معتبر اینترنتی ایرانی را جمع‌اوری کرده است تا به کاربران کمک کند در کمترین زمان بهترین قیمت را بین فروشگاه‌های مختلف پیدا کنند. همچنین به فروشگاه‌های اینترنتی معتبر کمک می‌کند تا بدون نیاز به دانش فنی بتوانند به گستره‌ی بزرگی از کاربران اینترنتی دسترسی پیدا کنند.

فرایند همکاری با فروشگاه‌ها

  1. شما باید فروشگاه اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیک داشته باشید.
  2. در فرم ثبت‌نام اطلاعات فروشگاه خود را ثبت کنید.
  3. حداکثر بعداز ۴۸ ساعت درخواست شما توسط کارشناسان ترب بررسی خواهد شد و در صورت تایید از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد.
  4. بعداز تایید فروشگاه حساب فروشگاه خود را در پنل ترب شارژ نمایید.
  5. بعداز شارژ حساب محصولات شما توسط ربات‌های ترب دریافت می‌شود. این فرایند بسته به سایت و تعداد محصولات شما میتواند تا یک هفته زمان ببرد.
  6. محصولات توسط تیم محتوای ترب برای دسته‌بندی و ادغام بررسی و تایید می‌شوند. این فرایند بسته به تعداد محصولات شما می‌تواند تا یک هفته زمان ببرد.
  7. بعداز تایید محصولات شما در نتایج ترب نمایش داده خواهد شد و به ازای هر کلیک مبلغ ۱۳۰تومان از شارژ شما کم خواهد شد.
  8. درصورت صفر شدن شارژ شما از طریق پیامک و ایمیل اطلاع داده خواهد شد و تا آن زمان محصولات شما در نتایج ترب نمایش داده نخواهد شد.

روش‌های استفاده از سرویس ترب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *